SEMINARIUM ZAMYKAJĄCE STUDIA PODYPLOMOWE I PODSUMOWUJĄCE PROJEKT

Z przyjemnością zapraszamy na SEMINARIUM zamykające studia podyplomowe i podsumowujące projekt „Społeczeństwo prosumenckie – prosumencka energetyka”,  które odbędzie się dnia 20 maja 2016 r. na Wydziale Nauk o Ziemi, ul. Będzińska 60 (Aula Międzywydziałowa), w godzinach 14.30-19.00.

Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 14.00

W ramach seminarium, o godz. 16.00, odbędzie się debata pt.: „ROLA INSTYTUCJI ROZWOJU REGIONALNEGO W PROMOWANIU ENERGETYKI PROSUMENCKIEJ, w której wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego woj. śląskiego, Urzędu Miasta Katowice, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Fundacji na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum S.A. oraz Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego.